fbpx
Skip to content Skip to footer
Legravis - internetinių svetainių kūrimas
1. Bendroji informacija

MB „Legravis“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir (ar) paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

2. Kokius slapukus naudojame?

Mes naudojame žemiau nurodytus trečiųjų šalių (Google Analytics, Google Ads, Google Remarketing, Hotjar ir Facebook) slapukus.

Google Analytics 

Šie slapukai padeda įvertinti svetainės lankomumą, pavyzdžiui, iš kokių naršyklių ir įrenginių lankomasi, kiek laiko praleidžiama svetainėje, Kliento regioną ar miestą, lytį, amžiaus grupę ir t.t. Apie šių duomenų rinkimą, naudojant Google Analytics įrankį, skaitykite čia. Taip pat konkrečias nuostatas, kokie slapukai gali būti naudojami per šį įrankį, galite rasti čia.

Google Ads 

Šie slapukai padeda įvertinti atskirų puslapių reklamos veiksmingumą: kiek žmonių paspaudžia ant reklaminio pranešimo, kokiais įrenginiais naudojantis tai daroma, regioną, Kliento amžių, lytį ir t.t. Visa ši informacija yra anoniminė. Apie šių duomenų rinkimą per Google Ads, įrašant nuasmenintus statistinius duomenis apie reklamuojamų puslapių lankomumą rasite čia.

Google Remarketing

Šie slapukai leidžia interneto svetainės lankytojams, kurie lankėsi Interneto svetainėje ir susidomėję mūsų paslaugomis per reklaminį pranešimą, pakartotinai teikti mūsų administruojamus reklaminius pranešimus Google partnerių svetainėse. Jei nepageidaujate gauti specialiai Jums pritaikytos reklamos, jos atsisakyti galite čia. Atkreipiame dėmesį, kad Jums panaikinus slapukus, Google, pakartotinės rinkodaros tikslais, slapukus gali patalpinti iš naujo, tokiu atveju Jums reikės dar kartą juos pašalinti.

Hotjar

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip Klientai naudojasi mūsų svetaine (pelės judesiai, paspaudimai, slinkimo veiksmas). Tam tikslui „Hotjar“ naudoja analitinius slapukus, kad surinktų tapatybės nenurodančią informaciją, įskaitant standartinę prisijungimo internete informaciją ir duomenis apie lankytojų elgesio dėsningumus lankantis mūsų svetainėje. Naudodamiesi mūsų svetaine, jums žinoma ir jūs sutinkate su mūsų privatumo praktika ir „Hotjar“ slapukais. Norėdami sužinoti daugiau apie „Hotjar“ renkamus duomenis ir jų tvarkymą, skaitykite čia.

Facebook

Šie slapukai padeda įvertinti, mūsų Facebook puslapio lankomumą, jo reklamų efektyvumą ir šių duomenų pagrindu rodyti atnaujintus pranešimus, reklamines žinutes. Per Facebook puslapį yra prieinama  tik nuasmeninta informacija: puslapio lankomumas, mūsų pranešimus sekančių asmenų kiekis ir t.t. Plačiau skaitykite čia.

3. Slapukai

Jums besilankant duomenų valdytojo interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda duomenų valdytojui atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą ir rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių.

Būtini slapukai
  • PHPSESSID: Norėdami identifikuoti savo unikalų seansą svetainėje.
4. Kas turi prieigą prie jūsų duomenų

Jei nesate registruotas mūsų svetainės Klientas, nėra jokios asmeninės informacijos, kurią galėtume išsaugoti ar peržiūrėti apie jus.

5. Trečiųjų asmenų tinklalapiai

Bendrovė nėra atsakinga už Kliento privatumo užtikrinimą trečiųjų asmenų tinklalapiuose net ir tais atvejais, kai trečiųjų asmenų tinklalapius Klientas pasieks naudodamasis šiame tinklalapyje esančiomis nuorodomis. Bendrovė rekomenduoja susipažinti su kiekvieno ne Bendrovei priklausančio tinklalapio privatumo sąlygomis.

6. Apsaugos priemonės

Visoje svetainėje naudojame SSL/HTTPS protokolą. Tai užšifruoja mūsų vartotojų ryšius su serveriais, kad trečiosios šalys be leidimo neužfiksuotų / neužgrobtų asmenį identifikuojančios informacijos.

Duomenų pažeidimo atveju sistemos administratoriai nedelsdami imsis visų reikiamų veiksmų, kad užtikrintų sistemos vientisumą, susisieks su paveiktais vartotojais ir, jei reikės, bandys iš naujo nustatyti slaptažodžius.

7. Jūsų duomenų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

  • žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
  • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
  • reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
  • savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);
  • reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
  • teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);
  • nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.
8. Baigiamosios nuostatos

Šioms Privatumo politikos nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių Privatumo politikos nuostatų kilę ginčai bus sprendžiami derybomis, o joms nepavykus – Lietuvos Respublikos teismuose.